еМагазин

Tag : реклама

Забава

(Фото) Лила Филиповска го покажа раскошното деколте во нова реклама за парфеми

Никола Осило
Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска во нова реклама за парфеми ги покажа своите атрибути. „Дами, еден маж никогаш нема да ја запомни
БАШ НИ Е ЌЕФ

(ВИДЕО) Пелистерка ја промовираше првата македонска реклама на знаковен јазик

Редакција
Македонската компанија Пелистерка ја промовираше првата македонска реклама истолкувана на знаковен јазик. Станува збор за постоечката рекламна порака преку која нашата компанија информира зошто газираната
Забава

(Видео) Бред Пит наполни 55 години: Почна во реклама за Левис, заврши како секс-симбол

Никола Осило
Еден од најпознатите актери на светот Бред Пит наполни 55 години, но и покрај тоа се уште важи за секс симбол во светот. Кариерата ја
ЖИВОТ

(ВИДЕО) Амди Бајрам „рекламира“ Кока Кола

Редакција
Пратеникот Амди Бајрам, кој се „прослави“ по изјавата во македонското Собрание: „Јас сум Кока Кола за Вас“, се појавува во видео кое стана хит на
Забава

(Видео) Лила Филиповска во џакузи за новата реклама

Никола Осило
Една од најпознатите македонски ТВ водителки, Лила Филиповска на својот Инстаграм профил објави видео од снимањето на нова реклама. Филиповска изгледа прекрасно во костим за