еМагазин

Tag : саем на мебел

БАШ НИ Е ЌЕФ

JСП со нови линии за Саемот за мебел: Еве го возниот ред и трасата на движење

Редакција
Од денеска до недела (14.10.2018 година), во редовниот линиски превоз ќе бидат вклучени две привремени линии кои ќе сообраќаат до СЦ „Борис Трајковски“. Станува збор...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Почна Саемот на мебел 2018

Редакција
На нова локација, комплекс ВИП Арена Борис Трајковски од денес па до 14. октомври ќе се одржува 44. издание на Саем на Мебел 2018. Повеќе...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Саем на мебел на нова локација и во нови современи хали

Редакција
Долгоочекуваниот Саем за мебел, конечно, на задоволство на сите ќе се одржи од 9 до 14 октомври, на нова локација – комплекс ВИП Арена Борис...