еМагазин

Tag : спа центар

Балкан

Групацијата Акор ги проширува своите активности на Балканот- првиот Новотел во Албанија

Редакција
Сопственик на зградата, во која ќе има 130 соби, е албанска компанија – Болв-Оил групација. Отворањето е планирано за 2021 година. Тоа ќе биде првиот...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) Крушево е бајка за божиќните празници

Редакција
Крушево е бајка за божикните празници. Да беше во друга држава, одамна ќе беше споредуван со Сент Мориц на Балканот. Ги има сите предуслови за...