еМагазин

Tag : заменик-директор

Македонија

Ариф Асани именуван за заменик-директор на Агенцијата за национална безбедност

Никола Осило
На денешната седница Владата на Република Северна Македонија, на предлог на директорот на Агенцијата за национална безбедност, го именуваше Ариф Асани за заменик на директорот...