еМагазин

Tag : Андерфест

Интервју

(Видео) The Hood: Очекувајте нова музика во иднина, другиот викенд свириме на „Андерфест“ во Скопје

Редакција
The Hood e музички проект кој неодмана го објави своето музичко остварување “Away”, со видео запис, кое е дел од официјалното деби „EP”, кое излегува