еМагазин

Tag : Архангел

Забава

„Архангел“ и Филхармонија со бесплатен концерт за 26 јули во Градски парк

Редакција
Во рамки на програмата за одбележување на 58-годишнината од катастрофалниот земјотрес во Скопје, на 25 јули во 21 часот во Градскиот парк, ќе се одржи...