еМагазин

Tag : чак норис

Свет ТОП СТОРИИ

(Фото) Чак Норис на „гости“ кај Виктор Орбан

Редакција
Унгарскиот премиер Виктор Орбан, кој деновиве по бегството на поранешниот македонски премиер Никола Груевски во неговата земја, е актуелен и кај нас, на својот Фејсбук...