еМагазин

Tag : документарни филмови

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Екипата на „Медена земја“ дел од пред-оскаровскиот настан со авторите на филмовите од категоријата „најдобар документарен филм“

Редакција
Екипата на „Медена земја“ беше дел од пред-оскаровскиот настан со останатите автори на филмовите од категоријата „најдобар документарен филм“. На настанот дебатираа авторите на филмовите...