еМагазин

Tag : исчезнато

Локално

Шестгодишно дете од Прилеп исчезнало во Тетово

Редакција
Во Секторот за внатрешни работи во Тетово вчера било пријавено дека од саботата,18 мај, е исчезнато дете. Жител на Прилеп пријавил дека во Тетово е...
Да помогнеме

(Фото) Се бара хакер да го хакне телефонот на исчезнато момче, мајката моли за помош

Редакција
На социјалните мрежи од синоќа се споделува пост на Маја Трпковска која моли за помош за да се пронајде нејзиниот син. Овој пост го споделија...