еМагазин

Tag : лажни бомби

Македонија ТОП СТОРИИ

Лажни сите пријави за бомби во училиштата во Скопје и Куманово

Редакција
По направените проверки утврдено е дека се лажни сите пријави со закана за поставена експлозивна направа во училиштата во Скопје и Куманово, што пристигнаа денеска...