еМагазин

Tag : Magenta

БАШ НИ Е ЌЕФ

Заедно ја славиме победата на Вардар – шампионски бонус и подарок дрес

Редакција
По повод победата на Вардар во Лигата на шампиони, како долгогодишен пријател на клубот, Македонски Телеком подготви изненадување за корисниците. Од денес до 12 јуни,...