еМагазин

Tag : мозок

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Социјален Мозок

Редакција
Д-р Арбен Таравари Во оваа колумна решив да зборувам за еден мој многу близок пријател, кој ми одзеде стотици и илјадници часови учење, ми пркосеше...
Да помогнеме

Хуманитарните акции за Цаци се во тек: ЈП ПОЦ ќе додели парична помош од 60.000 денари наменети за лекување

Редакција
Јавното претпријатие за јавни паркиралишта „Паркинзи на Општина Центар“-Скопје се приклучува кон хуманитарната акција за собирање средства за лекување на Цаци Тодоровска, која боледува од...