еМагазин

Tag : помо

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Државата треба да го реши и станбеното прашање на фамилијата Белчовски, која ги донираше органите на трагично загинатата Верица

Редакција
Министерот за здравство Венко Филипче вчера имаше средба со семејството на Верица Белчовска, која почина како последица на сообраќајна несреќа, а нејзините родители одлучија нејзините...