еМагазин

Tag : прва помош

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Аутомотив груп“ го доби тендерот на Министерството за здравство за набавка на 12 возила за прва помош

Никола Осило
Министерството за здравство по распишаниот тендер за набавка на 12 возила за прва помош склучи договор со друштвото за промет и услуги „Аутомотив груп“ ДООЕЛ