еМагазин

Tag : Рита Ора

Забава

(Фото) Рита Ора со секси фотографии ги „запали“ социјалните мрежи

Редакција
Една од најпопуларните пејачки на денешницата Рита Ора повторно предизвика лавина реакции откако на Инстаграм објави серија провокативни фотографии. Со градникот кој се проѕира и...
Забава

(Фото) Бикинито „претесно“ за Рита Ора

Редакција
Една од најпознатите поп-пејачки на денешницата Рита Ора не престанува да ги „чести“ своите фанови на социјалните мрежи со разголени фотографии кои го откриваат нејзиното...
Забава

(Фото) Рита Ора во секси издание повторно ги запали социјалните мрежи

Редакција
Една од најпознатите поп-пејачки повторно предизвика лавина реакции со објава на секси-фотографии од неколку сесии. Ора овој пат во бела и во црвена комбинација предизвика...
Забава

(Фото) Рита Ора ги покажа секси деколтето и шарматната насмевка

Редакција
Една од најпознатите поп-пејачки Рита Ора не престанува да ги изненадува своите обожаватели со објавување секси фотографии. Таа на својот Фејсбук-профил објави материјали од фото-сесиите...
Забава

(Фото) Рита Ора во во супер секси издание го „полуде“ Инстаграм

Редакција
Една од најпознатите поп-пејачки Рита Ора, која доаѓа од Англија, но има потекло од Косово не престанува да ги изненадува своите фанови на Инстаграм со...
Забава

(Видео) Рита Ора ги запали социјалните мрежи за 29. роденден

Редакција
Една од најпопуларните поп-пејачки на денешницата Рита Ора неодамна го прослави својот 29. роденден. Таа на нејзините профили на социјалните мрежи Фејсбук и Инстаграм по...
Забава

(Фото) Рита Ора во супер-секси издание: Деколте и задник за завидување

Никола Осило
Една од најпознатите поп-пејачки Рита Ора, која доаѓа од Англија, но има потекло од Косово не престанува да ги изненадува своите фанови на Инстаграм со...
Забава

(Фото) Рита Ора го „запали“ Инстаграм: Албанката никогаш не изгледала посекси

Никола Осило
Албанската пејачка Рита Ора деновиве е на Ибица каде што ужива во својот летен одмор. Таа оттаму ги почести своите фанови на Инстаграм со секси...
Забава

(Фото) Рита Ора покажа како изгледа топлес

Никола Осило
Една од најпознатите поп-музичарки на денешницата Рита Ора се фотографираше топлес во најновата фото-сесија за есенското издание на списанието Clash. Ора, која изледа прекрасно доцни...