еМагазин

Tag : анхоч

Бизнис

Анализа на „Пари“: Лани четири техно маркети оствариле 138 милиони евра приход

Редакција
Анализата на порталот „Пари“ и платформата за финансиски податоци БизнисМрежа.мк покажува дека лани четири техно маркети (Нептун, Сетек, Техномаркет и Анхоч) оствариле 138 милиони евра...