еМагазин

Tag : Business Run

ЖИВОТ

(Фото) Тимот на Министерството за финансии пак победи на Business Run

Редакција
Тимот на Министерството за финансии, предводен од министерот Драган Тевдовски повторно, како и минатата година, победи на Business Run, штафетна трка за тимови од македонскиот бизнис сектор. Втор...