еМагазин

Tag : Дани Димитровска

Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Посетителите на Fashion&Friends во Сити мол, ги пречека супер журка со Дани

Редакција
Посетителите на продавницата Fashion& Friends во Сити Мол, ги пречека одлична журка со Дани Димитровска. Изненадувањата за купувачите беа по повод новата колекција која може...
Забава ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Тинејџерката Антониа Гиговска победи на Макфест

Редакција
Првото место на овогодинешново издание на Макфест го освои младата пејачка Антониа Гиговска (17) со песната „Никогаш не вели никогаш„. Таа како награда ќе добие 5.000 евра....