еМагазин

Tag : експозитура

Локално

Грабеж во експозитура на НЛБ Банка во Сарај

Редакција
Утрово во експозитурата на НЛБ Банка АД Скопје во општина Сарај се случи грабеж од страна на вооружена група разбојници, информираат од банката. „Во моментот...
Локално

Отворена нова ИутеКредит експозитура во центарот на Скопје

Редакција
ИутеКредит ја отвори својата нова експозитура во центарот на Скопје на булевар Партизански одреди спорти Соборниот храм. Во нов и модерен изглед со капацитет да...
Локално

Нова локација на експозитурата на НЛБ Банка во Ново Лисиче – Скопје

Редакција
Во насока на подобрување на корисничкото искуство при користењето на банкарските производи и услуги, експозитурата на НЛБ Банка во населбата Ново Лисиче, почнувајќи од 14.1.2019...