еМагазин

Tag : ЕЛЕМ ТУРС

Локално

Од утре намалени цени на ски-билетите на Попова Шапка

Никола Осило
Ски-центарот „Попова Шапка“ од утре ги намалува цените на ски-билетите, информираат од ЕЛЕМ ТУРС. Билетите ќе се продаваат по нови цени: дневен билет – 800...