еМагазин

Tag : Fashion&friends

Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Посетителите на Fashion&Friends во Сити мол, ги пречека супер журка со Дани

Редакција
Посетителите на продавницата Fashion& Friends во Сити Мол, ги пречека одлична журка со Дани Димитровска. Изненадувањата за купувачите беа по повод новата колекција која може...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Пристигна колекцијата есен – зима: Луис & Кларк во новата кампања за мултибрендот FASHION&FRIENDS

Редакција
Момче скриено позади маската на срамежлив новинар и бестрашната репортерка се главните ликови на кампањата „When Lois meets Klark”. Ретро љубовната приказна од легендарниот стрип...
Е-излог

(Галерија) Нови брендови на Fashion&Friends

Редакција
Оваа сезона, мулти бренд концептот Fashion & Friends доживува збогатување на портфолиото со неколку нови и многу атрактивни брендови. Дестинацијата за сите љубители на најновите...
Е-излог

(Фото) Нова кампања „Summer dreaming“ на Fashion&Friends

Редакција
Новата кампања на Fashion&Friends посветена на летните трендови е инспирирана од култното американско летувалиште The Hamptons. Тоа не е случајно, бидејќи кога се работи за...