еМагазин

Tag : големина

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Модна писта во Милано со Lisca за позитивна слика на телото

Редакција
Втора година по ред се одржа специфичен настан, „флеш моб“ кој ги изненади посетителите на Пјаца Дуомо во Милано. На почетокот на март, Лаура Броши,...