еМагазин

Tag : картичка

Бизнис ТОП СТОРИИ

Поевтино и порелаксирано пазарење со клуб картичката на Рептил

Редакција
Над 20.000 потрошувачи во Скопје, корисници на клуб картичките за лојалност на Рептил маркети, секојдневно штедат додека пазарат во супермаркетите. Програмата за лојални потрошувачи на
Бизнис ТОП СТОРИИ

Cashback World повторно ги изненади своите онлајн купувачи – овој пат со паметен „plug-in” за интернет пребарувачите

Редакција
Со новиот plug-in – „Cashback Helper“, интернационалната шопинг заедница Cashback World станува уште поголем извор на возбуда за своите 11 милиони членови од 47 земји
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Еуростандард банка го претстави својот нов производ Mastercard дебитна картичка со мирис на малина  

Редакција
Изминатите три викенда, посетителите на поголемите скопски трговски центри беа сведоци на интересни активности кои ги подготви Еуростандард банка за промоција на својата нова и