еМагазин

Tag : колешка

Македонија

Пратеник снимал деколте на негова колешка, обвини Ковачевски во Собранието

Редакција
Премиерот Димитар Ковачевски денеска во Собранието, за време на пратеничките прашања, кажа и дека пратеник снимал своја колешка на 15 сантиметри од деколтето, па јавно...
Локално

Разрешен командирот на ПС Гази Баба, сексуално вознемирувал колешка

Редакција
Kомандирoт на полициската станица од општа надлежност Гази Баба, при Сектор за внатрешни работи – Скопје, С.В (49) во текот на 2019 година во повеќе...
Локално

Наставничка физички нападнала колешка во училиште Кавадарци

Редакција
Наставничка нападнала колешка во Кавадарци, потврди за МИА Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес. „На ден 15 јануари 2019 година во Полициската станица  – Кавадарци...