еМагазин

Tag : Лара Иванова

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) „Сите светла“, дует на Лара Иванова со Јосиф Ристовски

Редакција
Лара Иванова и Јосиф Ристовски го објавија нивниот прв дует „Сите светла“. Станува збор за трендовски хит, затоа што за само неколку дена има илјадници...
Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) „Ме сакаш кога ме нема“, нов хит од Лара Иванова

Редакција
Лара Иванова е дефинитивно една од најуспешните млади музички артисти од домашната сцена. Со секој нов музички проект успева да го привлече целото внимание од...
Забава

(Фото+Видео) Лара Иванова со нов летен хит: „Нека гори“ наговестува жешко лето

Редакција
Додека топлотниот бран продолжува да гори, не оставајќи одмор од летни горештини, младата и талентирана Лара Иванова ни подготви дополнително жешко изненадување. Најавувајќи ја како...
Забава

Младите ѕвезди Лара Иванова и Пајак со „Bella“ ќе се претстават на овогодинешниот Макфест 2022

Редакција
Талентираната и млада пејачка Лара Иванова, која го привлече вниманието на јавноста со музичките песни „Ремек Дело“, „Некогаш ќе помине“, „Цвеќе на тагата“, „Душа“ и...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Пејачката Лара Иванова нов бренд амбасадор на новата онлајн кампања на Минисо

Редакција
Како популарен продажен бренд за лајфстајл подароци, препознатлив во повеќе земји низ Европа и Азија, Минисо за својата богата палета на производи испирација пронаоѓа во...