еМагазин

Tag : лажни пораки

Македонија

МВР: Повторно се испратени лажни пораки за наводна тековна истрага

Редакција
Од Министерството за внатрешни работи соопштија дека денеска до одредени граѓани и правни лица повторно, како пред десетина дена, од страна на сторител кој лажно...