еМагазин

Tag : македонски концепт

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Ќе добијат ли СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ сериозна конкуренција во најавените нови партии

Редакција
Во ноември како што најави адвокат Александар Тортевски, треба да биде основана новата партија „Твоја партија“. Деновиве партијата во најава го имаше првиот состанок на...