еМагазин

Tag : нега

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Како да се однесуваме кон кожата за време на летниот период?

Никола Осило
Покрај неопходната фотопротекција која треба секој пациент да ја обезбеди за својата кожа со користење на креми со заштитен фактор, потребно е да одржува постојано...
ЖИВОТ

Одбиена да прима парична помош за нега: Јана Арсовска за една година поминала две трансплантации на матични клетки и опасни хемотерапии

Редакција
Јана Арсовска на нејзиниот фејсбук-профил сподели низ што се поминала последните неколку години поради заболување од канцер и информираше дека била одбиена за финансиски средства...