еМагазин

Tag : нуркач

Македонија ТОП СТОРИИ

Македонец загина кај хрватскиот остров Вис, му се слошило додека нуркал

Редакција
Македонски државјанин починал откако му се слошило додека нуркал во областа Бриони кај хрватски остров Вис во Јадранското Море, јави Индекс.хр. Веднаш била испратена брза помош...