еМагазин

Tag : обвинет

Македонија

(ВИДЕО) Новинарите собраа 50 евра за да им даде изјава, Арнаудов кога му беа понудени кажа дека се шегувал

Редакција
Пратеникот Љубен Арнаудов утрово на влегување во Кривичниот суд на рочиштето за 27 април за коментар на Законот за амнестија побара 50 евра од новинарите...
Македонија

(ВИДЕО) Обвинетиот пратеник Љубен Арнаудов бара 50 евра за изјава

Редакција
Обвинетиот за настаните во македонското Собрание од 27 април лани, пратеник Љубен Арнаудов, кој излезе од домашен притвор неколку дена пред гласањето за стартот на...