еМагазин

Tag : понуда

БАШ НИ Е ЌЕФ

Новогодишна понуда на Телеком за вистинско поврзување

Редакција
Овие празници Телеком најавува одлични новогодишни промоции за уште подобро искуство и задоволство на корисниците, информираат од таму. Неограничена комуникација За неограничена комуникација, одберете  Magenta...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Искористи ја промотивната понуда од МТЕЛ, избери нов смарт телефон и добиј 50 отсто попуст на претплатата во првите 5 месеци

Редакција
Некои понуди едноставно не можат да се одминат. За претстојните празници во кои се слави љубовта и виното, МТЕЛ внимателно подготви нова промотивна понуда која...
Бизнис ТОП СТОРИИ

ЕВН Хоум доби за 16% повисока понуда од ЕСМ за цената на струјата

Редакција
ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците за периодот јануари-јуни...
Бизнис

Единствена понуда на пазарот на електрична енергија – РЕС: Компаниите можат да се снабдат со струја и по фиксни цени и по најниски берзански цени

Редакција
Компаниите кои се снабдуваат со електрична енергија на слободен пазар, во следниот период потребно е да направат сигурен избор за снабдување за 2023 година, со...
ЖИВОТ

(Галерија) Што да посетите во Осогово и Малешево

Редакција
Деновиве од Пехчево до с. Владимирово се одржаа настани за промоција на интегрираните туристички понуди за развој на активен, алтернативен, рурален и одржлив туризам на...
Техно

А1 Македонија со најдобрата A1 Combo понуда: 50% попуст на месечна претплата за интернет и ТВ во првите 12 месеци

Редакција
А1 Македонија со големо задоволство најавува збогатена понуда во конвергентното, A1 Combo портфолио со кое корисниците ја добиваат најдобрата комбинација на конвергентни услуги кои овозможуваат...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Нова промотивна понуда од Мтел – втор СТБ уред за сите нови претплатници на Плус пакетот на Мсат

Редакција
Фудбал на Арена или романтична комедија на Суперстар!? Со новата промотивна понуда на Мтел кажете им збогум на овие дилеми. Телекомуникацискиот оператор Мтел на своите...
БАШ НИ Е ЌЕФ

A1 Македонија за новогодишни празници со тебе: Поврзани услуги и заштеда со A1 Combo

Редакција
A1 Македонија ја започнува празничната новогодишна еуфорија и со задоволство ја најавува новата атрактивна промоција со која на сите корисници им овозможува да ја дочекаат...
БАШ НИ Е ЌЕФ

А1 Македонија ја збогатува Black Friday понудата: Слушалки, еко-торба и 3 месеци бесплатен A1 Xplore Music by Deezer, со A1 Neon и A1 Neon+

Редакција
Во деновите на Black Friday, покрај веќе најавените промоции, А1 Македонија ја збогатува понудата со нови атрактивни поволности и најавува уште повеќе поволности, достапни преку...
БАШ НИ Е ЌЕФ

А1 нова понуда за уште повеќе комуникација во припејд мобилната телефонија

Редакција
Почнувајќи од денеска, А1 Македонија воведува нова исклучително поволна понуда за корисниците во мобилната припејд телефонија креирана да одговори на корисничките потреби за зголемено количество...