еМагазин

Tag : попусти

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Вистински попусти во Солун

Редакција
До крајот на февруари во Грција продолжуваат попустите и до 70% на облека, обувки, предмети за домаќинствата, техничка стока… ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Од денеска во Грција...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Cyber Monday: Букирајте лет со „Виз ер“ и добијте 25% попуст

Редакција
„Виз ер“ претставува ексклузивни попусти на Cyber Monday за резервации направени од 27. ноември до 28. ноември 2023 година, информираат од таму. Билетите сега се...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Summer Vibes во Рамстор Мол

Редакција
Попусти, промоции, дегустации на освежителни пијалоци и коктели, многу музика, интерактивни работилници за деца со Кристијан Шопов и Војо Иванов се само дел од богатата...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Подгответе се за Black Friday во Рамстор Мол и во сите Рамсторе Маркети: Големи попусти и многу забава

Редакција
Овој петок во Рамстор Мол се организира шопинг лудило и многу забава по повод Black Friday. За сите вас, обезбедивме големи попусти во сите продажни...
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Виз ер“ прославува 18 години од првиот лет и денеска ги наградува своите патници со 18% попуст на сите летови

Редакција
„Виз ер“, денеска прославува 18 години од работење во Европа и по повод својата годишнина, авиокомпанијата им нуди на своите клиенти попуст од 18% на...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Ем чисто, ем попусти: Од денес жителите на Општина Центар ќе купуваат со попуст во повеќе од 70 локали со Green Pay картичката

Редакција
Од денес, во рамките на проектот „И отпадот има вредност!“ на ЈП ПОЦ и Општина Центар, почнува да функционира зелената мрежа на локали каде со...
Е-излог ТОП СТОРИИ

Black Friday: Големи попусти цел викенд на Fashion Group

Редакција
Долго очекуваниот Black Friday стартува денеска се до недела на Fashion Group. Купувајте ја он-лајн целата колекција есен/зима ‘19 на попуст кој се пресметува во...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Black Friday во Рамстор Мол – Големи попусти и мнооогу забава од 29.11 до 01.12

Редакција
Овој петок во Рамстор Мол се организира шопинг лудило и многу забава по повод Black Friday. За сите вас, обезбедивме големи попусти во речиси сите...
Локално

Неверојатни попусти за отвoрањето на новиот салон на „Техномаркет“ во Аеродром

Редакција
Еден од најголемите синџири за продажба на техника, „Техномаркет“, на утрешното отворање на својот 16-ти продажен салон во населбата Аеродром, на потрошувачите ќе им понуди...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Шопинг изненадување со American Express на Силк Роуд Банка

Редакција
По повод месецот на љубовта февруари и месецот на жената март, корисниците на American Express картичките издадени од Силк Роуд Банка добиваат до 25% поврат...