еМагазин

Tag : пракса

БАШ НИ Е ЌЕФ

Студентите имаат можност за пракса во Македонски Телеком

Редакција
Македонски Телеком има потреба од студенти за обавување на пракса од максимум една година со полно работно време од 08:00 до 16:00 часот, објави Економски...