еМагазин

Tag : претплатници

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кој македонски оператор има најмногу претплатници на мобилен интернет?

Никола Осило
Агенцијата за електронски комуникации го објави најновиот извештај за состојбите на телекомуникацискиот пазар во првите три месеци од годинава од кој може да се види...