еМагазин

Tag : Сардич

Бизнис ТОП СТОРИИ

Владата повторно ангажира адвокати: Осум Украинци поведоа арбитражна постапка против земјава

Никола Осило
Владата на последната седница ја разгледувала информацијата од претседавачот на Координативното тело во врска со ангажирање на правни застапници по повод поведена арбитражна постапка од...