еМагазин

Tag : сендвичарница

Локално

Затворена сендвичарницата во Виница каде што стотина лица добија труење од храна

Редакција
Инспекциските служби на Агенцијата за храна и ветеринарство, во соработка со епидемиолог од Центарот за јавно здравје и претставници од Санитарно здравствениот инспекторат, викендов во...