еМагазин

Tag : шоу

Забава

Почнува „Ѕвезда број 1“ – ново музичко талент шоу, ќе се емитува на „1ТВ“

Никола Осило
Конечно после долго време, музичките таленти од нашата земја ќе имаат можност да се престават и да го покажат својот талент пред наша публика, на
Забава

Станете вирална сензација со својот талент со новиот онлајн светски музички натпревар Bling2Sing

Редакција
Сите оние кои веруваат во себе и во својата способност на пеење, кои сакаат да станат ѕвезди и да застанат на бина пред илјадници фанови,