еМагазин

Tag : спа

Бизнис ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Бугари отворија спа и фитнес клуб во Струмица

Редакција
Бугарскиот ланец (франшиза) на спа и фитнес клубови, Pulse Fitness & SPA го отвори првиот спа и фитнес клуб надвор од Бугарија, во Струмица. Спа...
Забава

(Фото) Викторија Лоба секси и заводлива од спа-центар на Копаоник

Никола Осило
Една од најпознатите македонски пејачки на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии од нејзиниот престој во „Горски хотел“ на Копаоник. Лоба своите обожаватели ги „почести“...
Бизнис

Во Негорски бањи ќе се гради модерен спа центар

Редакција
Негорските бањи се подготвуваат наскоро да го реализираат веќе изготвениот проект за изградба на модерен спа центар, потврдија од менаџментот на компанијата која деновиве проектот...
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

Редакција
Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории. Оваа се најуспешните спа хотели:    ТЦЦ- Гранд Плаза...
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните градски хотели во Македонија

Редакција
Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории. Оваа се најуспешните градски хотели:         ...