еМагазин

Tag : ученичка

Локално

Нападната ученичка од ОУ „Наум Наумовски Борче“

Никола Осило
На 23.05.2019 во 18 час. Ф.С.А  (32) од  Скопје, пријавил дека на 22.05.2019 год во 15час. во ОУ „Наум Наумовски Борче“ од страна на друг...
Локално

Ученик споделувал компромитирачки фотографии од соученичка

Никола Осило
На 11.04.2019 во СВР Куманово 38-годишна жена пријавила дека од училиштето каде учи нејзината малолетна ќерка била известена дека ученик во училиштето споделува компромитирачки фотографии...
Локално

Ученик нападнал ученичка на час по физичко во угостителското училиште

Никола Осило
На 03.04.2019 во 20.00 часот во СВР Скопје, И.Д.(44) од Скопје пријавил дека на 02.04.2019 година околу 10 часот неговата 17 – годишна ќерка на...
Локално ТОП СТОРИИ

Четворица малолетни ученици фрлиле нивна соученичка низ прозор од школо во Аеродром

Редакција
На 02.10.2018 година во 07.50 часот во Полициската станица Аеродром, Е.Ц.(50) пријавил дека на 28.09.2018 година во периодот од 10.30 до 11.00 часот во основно...