еМагазин

Tag : уреди

Техно

Наскоро доаѓаат Galaxy A12 и Galaxy A02s – премиум телефони по одлични цени

Редакција
Компанијата Samsung Electronics ги претстави Galaxy A12 и Galaxy A02s – новите паметни телефони за 2021 година.  Двата телефони доаѓаат со исклучително долготрајна батерија, систем...
ЖИВОТ

Четири водечки идеи за уредување на домот во 2020 година

Редакција
Одлуката за промена на ентериерот најчесто се носи многу тешко, сметајќи дека е комплицирано, долготрајно и скапо. Но, во последно време, голем дел од денот...
Техно

(Фото) Samsung претстави пет нови, моќни Galaxy уреди

Редакција
Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. денес го организираше првиот виртуелен Galaxy Unpacked настан во својата историја, пренесуван во живо од Јужна Кореја. Во таа прилика...
Техно

Летно освежување од А1: Попуст од 15.000 денари за купување на уред

Редакција
Од денес, корисниците на фиксни и мобилни услуги во пакетот А1 Combo имаат можност да искористат попуст од 15.000 денари за купување на смартфон, телевизор,...
Техно

Пет години гаранција на одбрани Samsung уреди од бела техника

Редакција
Samsung пружа пет години гаранција на одредени модели на машини за перење алишта, фрижидери и вградена техника, купени во период од 15.02. до 30.06.2020. година,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Отворен новиот продажен салон, инженеринг и сервисен центар на ЕНЕРГИЈА доо

Редакција
ЕНЕРГИЈА продолжи да ја шири својата продажна мрежа во Скопје, а овој пат на ред беше нов продажен салон во населба Визбегово на површина од...
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Логинг“ подарува технолошки уреди на седум училишта низ Македонија

Редакција
Компанијата за електроника и технологија, Логинг Електроникс од Скопје, започна акција во која се подаруваат врвни технолошки уреди на седум средни училишта низ Македонија. Акцијата...