еМагазин

Tag : Владимир Кроневски

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил Владимир Кроневски, кој е разрешен од директорската позиција во Службен весник

Редакција
Владата го разреши Владимир Кроневски од директорското место во ЈП Службен весник и ја именуваше Кристина Јоакимовска за в.д. директор. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Разрешен директорот на...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Разрешен директорот на Службен весник, Владимир Кроневски

Редакција
Владата на денешната седница донесе одлука да го разреши Владимир Кроневски од должноста директор на ЈП Службен весник. Владата ја именуваше Кристина Јоакимовска за в.д....