еМагазин

Tag : внука

ЖИВОТ

(Фото) За да докаже дека се безбедни, Филипче лично ја однесе внуката на вакцинирање

Редакција
Единствено добро што родителите можат да направат за своите деца е да им овозможат добро здравје, грижа и многу љубов, напиша министерот за здравство Венко