еМагазин

Tag : вози здраво

БАШ НИ Е ЌЕФ

Петнаесет средни училишта добија вело-паркинзи како донација од Стопанска банка Скопје

Редакција
Петнаесет средни училишта во Скопје изминатиот месец добија паркинзи за велосипеди како донација од Стопанска банка АД – Скопје, информираат од таму. Проектот за опремување...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Почна пријавувањето за настанот на тркала „Вози право, вози здраво“

Редакција
Најмасовниот и најзабавниот настан „Вози право, вози здраво“ во организација на Стопанска банка АД Скопје повторно се враќа на скопските улиците, информираат од таму. На...