еМагазин

Tag : Злетово

Бизнис ТОП СТОРИИ

Македонија ќе банкротира доколку Владата ги загуби арбитражните постапки

Никола Осило
Неизвесни се исходите од пет големи абритражни постапки во кои нашата земја е тужена од домашни и странски бизнисмени и компании, а од кои ќе...