еМагазин

Tag : Алек Наумовски

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Христијан Стојаноски-Крис преку моделингот ја „покори“ големата Индија

Редакција
Едно од новите лице и машки модели од модната агенција „Моделс ИН“ кои работат интернационално е Христијан Стојаноски – Крис. „Неочекувано брзо се случи неговиот...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Успешен и убав: Петар Костовски e синоним за вистински борец

Редакција
Во модниот свет постојано се случуваат неверојатни соработки, сведоци сме во последно време дека спортистите се повеќе рекламираат модни брендови и стануваат заштитни лица. Таквиот...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Модната агенција „Моделс ИН“ организира кастинг и курсеви за нови лица

Редакција
Косопственикот на модната агенција „Моделс ИН“ за „еМагазин“ информираше дека после четири години модната агенција започнува со кастинг и курсеви за нови лица. „Бидејќи имаше премногу...