еМагазин

Tag : American Express

БАШ НИ Е ЌЕФ

Новогодишен шопинг со American Express картичките на Силк Роуд Банка

Редакција
По повод претстојните новогодишни и божиќни празници Силк Роуд Банка АД Скопје за корисниците на American Express картичките подготви вистинско новогодишно шопинг доживување. За прв...
БАШ НИ Е ЌЕФ

„Black Friday” шопинг изненадување со American Express

Редакција
Силк Роуд Банка АД Скопје за корисниците на American Express картичките подготви вистинско шопинг изненадување по повод претстојниот ден на шопингот “Black Friday”. За прв...