еМагазин

Tag : Бел Камен

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

Редакција
Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории. Оваа се најуспешните хотели за планински туризам:    Аурора...