еМагазин

Tag : ценовник

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Какви се цените за користење на воениот полигон во Криволак

Редакција
Деновиве воениот полигон Криволак за првпат беше користен од страна на хеликоптерски единици за копнена поддршка на САД, откако неодамна беше сертифициран од страна на 7-мата...
Македонија

ДИК прави измена на роковникот за ценовниците за медиумско претставување

Редакција
Државната изборна комисија денеска треба да изврши промена на роковникот, со која рокот за поднесување на ценовниците за медиумско претставување поврзано со референдумот, закажан за...