еМагазин

Tag : државен врв

Балкан

Дачиќ: Знаеме дека не прислушкуваат „некои западни сили“

Редакција
Српскиот министер за надворешни работи Ивица Дачиќ изјави дека му е познато оти „некои западни сили ги прислушкуваат државниот врв на Србија“. Тој додаде дека...