еМагазин

Tag : Exit

Балкан ТОП СТОРИИ

(Фото) „Дали знаеш од каде доаѓа твојата роба (дрога)?„: Фестивалот EXIT одржа лекција по маркетинг

Редакција
Новата кампања на еден од најпознатите музички фестивали во европа, EXIT, кој стартува од 4. јули, во Нови Сад, Србија, предизвика големо внимание во регионов....